Created by potrace 1.7, written by Peter Selinger 2001-2005

finde vertragshändler

Land:
Mazedonien
Name:
Fimaco
Anschrift:
Bul. Jane Sandanski 7/16, Skopje, Macedonia
Telefon:
+389-2-2462-048
ansprechpartner:
Filip Rusevski
rusevski.filip@fimaco.com.mk
tel. +389-70-383-388
Land:
Vereinigtes Königreich
Name:
W. & I. Craig (Civil Engineering) Ltd.
Anschrift:
Rigg Approach; Leyton, London E10 7QN;
England
ansprechpartner:
Stuart Craig
craigplant@hotmail.com
0044/20 8556 1128
Land:
Palästina
Name:
BOW Industrial Co.
Telefon:
+972 2 2342903
ansprechpartner:
Imad Al. Aref
exc@bow-i.com
tel. +972 (54) 560 66 99
tel. +972 59999 2500
Land:
Sierra Leone
Name:
HMD Guinea
Telefon:
+224 620 21 20 20
E-mail:
charbel.bedran@hmd-guinea.com
ansprechpartner:
Mr. Charbel Bedran
Land:
USA
Name:
BERGKAMP Inc.
Anschrift:
3040 Emulsion Drive
Salina, KS 67401 U.S.A.
Telefon:
(785) 825-1375
ansprechpartner:
Bill Cooper
billc@bergkampinc.com
tel. (316) 708-4047
Land:
Kanada
Name:
BERGKAMP Inc.
Anschrift:
3040 Emulsion Drive
Salina, KS 67401 U.S.A.
Telefon:
(785) 825-1375
ansprechpartner:
Bill Cooper
billc@bergkampinc.com
tel. (316) 708-4047
Land:
Rumänien
Name:
RET UTILAJE SRL
Anschrift:
Soseaua Oltenitei, Nr 221,
Popesti-Leordeni, Ilfov,
cod postal:077160
Telefon:
+4021.361.51.01 / fax: 361.51.02
ansprechpartner:
Alexandru Teodorescu
alexandru.teodorescu@retutilaje.ro
+40721.412.715
Land:
Irland
Name:
Dave Power Plant LTD
Anschrift:
Owenacurra Business Park, Midleton, Co. Cork, Ireland
ansprechpartner:
Kevin Bannon
kevin@davepowerplant.com
+353 86 6005544
Land:
Deutschland
Name:
MANSKE Baumaschinen-PMS GmbH
Anschrift:
Spenglerstraße 7, 23556 Lübeck, Germany
Telefon:
0049(0)451879740
ansprechpartner:
Peter Möller
pm@manske-pms.de
Land:
Argentinien
Name:
Columbia Maquinarias
Telefon:
+34 646 490 258 / (56-9) 4557 0355
ansprechpartner:
Mr. Christian Martin
cmartin@columbiamaq.cl
Land:
Chile
Name:
Columbia Maquinarias
Telefon:
+34 646 490 258 / (56-9) 4557 0355
ansprechpartner:
Mr. Christian Martin
cmartin@columbiamaq.cl
Land:
Peru
Name:
Columbia Maquinarias
Telefon:
+34 646 490 258 / (56-9) 4557 0355
ansprechpartner:
Mr. Christian Martin
cmartin@columbiamaq.cl
Land:
Lettland
Name:
Unimotors Latvia Ltd.
Telefon:
+371 67512590 / +371 29262255
ansprechpartner:
Mr. Gerds Simanis
gerds@unimotors.lv
Land:
Ecuador
Name:
Austral Cía. Ltda.
Telefon:
+593992865196
E-mail:
bernardiamerica@gmail.com
ansprechpartner:
Antonio Cechetto
Land:
Bangladesch
Name:
BANGLAMARK Corporation
Anschrift:
Navana Sylvania (Level-3),
KA-6/A Nodda, Baridhara,
Dhaka 1212, Bangladesh.
Telefon:
+8801977646434
ansprechpartner:
Rosan M Anisuzzaman
+8801729065620
Land:
Zypern
Name:
ZENDIA MACHINERY LTD
Anschrift:
4 Archimedes street
Industrial Area Alambras
2563, Nicosia
Cyprus
Telefon:
+357 22 526 022
E-mail:
info@zendiamachinery.com
ansprechpartner:
MICHALIS KYRIACOU
TEL: +357 22 526 022
FAX: +357 22526 025
EMAIL: info@zendiamachinery.com
Land:
Ukraine
Name:
VTP „Capital-Bud“ LLC
Anschrift:
Lviv, str. Antonovicha 122
ansprechpartner:
Mykhaylo Petriv
mail: budkapi@gmail.com
tel: 00380322393121
tel: 00380676736375
tel: 00380950901748
Land:
Uganda
Name:
AEA Limited – Uganda (Kampala Branch)
Anschrift:
7th Street, Industrial Area, Oxford Station House,
P.O. Box 71834,
Kampala, UGANDA.
ansprechpartner:
Ernest Ndubi
+256 (0) 777 543 164
endubi@aealimited.com
Land:
Tunesien
Name:
Matech
Anschrift:
GP1, Route de Sousse, Km5-2014 Mégrine Riadh-Tunisia
Telefon:
(+216) 71 49 30 00
ansprechpartner:
Mohamed Boujnah
mohamed.boujnah@matech-tn.com
mob:(+216) 27 245 980
Habib Jemli
habib.jemli@matech-tn.com
mob:(+216) 26 700 357
Land:
Litauen
Name:
UAB ‘’Omotex’’
Anschrift:
Meistrų g. 11,
LT-02189, Vilnius
www.omotex.lt
Telefon:
+370 5 232 95 18
ansprechpartner:
Almantas Radzvilavičius
almantas@omotex.lt
tel. +370 659 19995
Land:
Estland
Name:
Strassmayr Sp. z o.o.
Anschrift:
Wysogotowo, ul. Okrężna 14,
62-081 Przeźmierowo Poland
Telefon:
+ 48 601 303 959
E-mail:
j.kanarek@strassmayr.com
ansprechpartner:
Jakub Kanarek
j.kanarek@strassmayr.com
Land:
Marokko
Name:
SMDM S.A.R.L.
Anschrift:
28810 Mohamedia, Av. Hassan II Marocco
Telefon:
00212 523 31 88 00
ansprechpartner:
Amine Lahrichi
lahrichi@smdm.ma
tel. 00212 661 04 45 08
Land:
Slowenien
Name:
SMASTER
Anschrift:
IOC Zapolje I 23, storitve in trgovina, d.o.o., 1370 Logatec
Telefon:
00386/40/535 406
ansprechpartner:
Igor Izda
igor@smaster.si
tel. 040 535 406
Land:
Tansania
Name:
AEA Limited – Tanzania (Dar-es-Salaam Branch)
Anschrift:
Along Julius Nyerere Road,
P.O. Box 40604, Pugu Road,
Dar-es-Salaam, TANZANIA.
ansprechpartner:
Simon Mungai
+255 (0) 758 712 724
smungai@aealimited.com
Land:
Niederlande
Name:
GEBA.NL
Anschrift:
Bovensteweg 48, 6585 KD Mook
Postbus 2, 6580 AA Malden, Holandia
ansprechpartner:
Gijs Verberk
g.verberk@geba.nl
tel. 0031(0)246961200
Land:
Kenia
Name:
AEA Limited – Kenya (Nairobi HQ)
Anschrift:
Along Factory Street,
P.O. Box 30417 – 00100,
Nairobi, KENYA.
Telefon:
+254 6558 506/7 | +254 (0) 724 259 815
ansprechpartner:
Michael Karigithu
mkarigithu@aealimited.com
mob: +254 (0) 722 981 760
Michael Mwanzia
mmwanzia@aealimited.com
mob. +254 (0) 734 633 457
Land:
Ungarn
Name:
Profi-Bagger Kft.
Anschrift:
Hungary, 2051 Biatorbágy, Tormásrét utca 6.
Telefon:
0036/23/530 890
ansprechpartner:
Erdos Artur
erdos.artur@profi-bagger.hu 
tel. 0036/20/943 8284
Szabady Tamás
szabady.tamas@profi-bagger.hu
Land:
Schweden
Name:
Pon Equipment AB
Anschrift:
Långavallsgatan 3 424 57 Gunnilse, Sweden
ansprechpartner:
Thomas Klinteberg
thomas.klinteberg@pon-cat.com
+46-70-7236277
Land:
Bosnien und Herzegowina
Name:
RO-TECHNOLOGIJA d.o.o.
Anschrift:
Magistralni put bb
75300 Lukavac
Bosnia and Herzegovina
PDV: 209215440002
Telefon:
+387 35 551 004
E-mail:
ehujdur@rotech.ba
ansprechpartner:
EMIR HUJDUR
ehujdur@rotech.ba
+387 61 406 578
Land:
Frankreich
Name:
Strassmayr France
Telefon:
0033633596515
E-mail:
g.nade@strassmayr.com
ansprechpartner:
Gerard Nade
Land:
Italien
Name:
Massenza srl
Anschrift:
Via Bologna, 12
43036 - Fidenza (PR)
ITALY
Telefon:
0039 0524 202812
ansprechpartner:
Diego Massenza - CEO
diego@massenza.it
Fabrizia Panciroli - administration
fabrizia@massenza.it

Land:
Äthiopien
Name:
EndaMech
Anschrift:
Importer & Technical Service
CMC Road, Golgotha Tower, 5th Floor
E-mail:
endamech@gmail.com
ansprechpartner:
Endayenew Molla tel.
+251 911 369024
+251 929 035152
Land:
Algerien
Name:
Sarl FondaTech
Anschrift:
Rue des Freres Azirou N 59 Hydra, Alger
ansprechpartner:
Ali Belamine
belamineali501@gmail.com
tel. 00213/560 000 107

Land:
Moldawien
Name:
MARCA ASC S.R.L.
Anschrift:
Mołdawia, Kiszyniów
ansprechpartner:
Oleg Marjina
olegmarjina@gmail.com
tel. 00373/69200424
Land:
Spanien
Name:
Maquinter S.A. 
Anschrift:
c/ Estaciones 1 P.I. Las Monjas 28850 Torrejon de Ardoz 
Spain
Telefon:
+34/91/677 77 05
ansprechpartner:
Lorenzo Wakonigg 
lwakonigg@maquinter.es
tel. +34 67 00 11 065
Chelo Esteban
cesteban@maquinter.es
tel. +34 670 04 00 71
Land:
Portugal
Name:
MAQUINTER PORTUGAL
Anschrift:
Quinta Olival das Minas Rua C Lote 14, 2625-258 Vialonga, Portugal
Telefon:
+351 219527600
ansprechpartner:
João Gouveia
Mining Engineer (MSc)/General Manager
tel. +351 925908938
jgouveia@maqpor.pt
Land:
Mosambik
Name:
MAQUINTER PORTUGAL
Anschrift:
Quinta Olival das Minas Rua C Lote 14, 2625-258 Vialonga, Portugal
Telefon:
+351 219527600
ansprechpartner:
João Gouveia
Mining Engineer (MSc)/General Manager
tel. +351 925908938
jgouveia@maqpor.pt
Land:
Myanmar (Birma)
Name:
GOLDEN REGENT COMPANY LIMITED
Anschrift:
No.(29/A), Thiri Mingalar Road (Japan Road).
Ywarma East Quarter, Insein Township, Yangon, Myanmar
Telefon:
09 5112295
ansprechpartner:
Tharaphy Win
tel: 959 775112295
Land:
Angola
Name:
MAQUINTER PORTUGAL
Anschrift:
Quinta Olival das Minas Rua C Lote 14, 2625-258 Vialonga, Portugal
Telefon:
+351 219527600
ansprechpartner:
João Gouveia
Mining Engineer (MSc)/General Manager
tel. +351 925908938
jgouveia@maqpor.pt
Land:
Serbien
Name:
MAG Centar d.o.o.
Anschrift:
Partzanske avijacije 1, Novi Belgrad 11070, Serbia
ansprechpartner:
Aleksandar Koricanac
aleksandar.koricanac@magcentar.rs
tel. 00381659249901

Land:
Weißrussland
Name:
LOCOMEC LTD
Anschrift:
220113, г. МИНСК, ул. Логойский тракт, дом 15
Telefon:
+375 17 399-16-98
E-mail:
locomec@mail.ru
ansprechpartner:
Дейкун Александр Николаевич
info@r-s-s.by
tel. +375 44 768-88-98
tel. +375 29 699-55-61
tel. +375 29 699-55-41
Land:
Russland
Name:
KORRUS-Technics Ltd.
Anschrift:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
ansprechpartner:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Land:
Kasachstan
Name:
KORRUS-Technics Ltd.
Anschrift:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
ansprechpartner:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Land:
Aserbaidschan
Name:
KORRUS-Technics Ltd.
Anschrift:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
ansprechpartner:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Land:
Armenien
Name:
KORRUS-Technics Ltd.
Anschrift:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
ansprechpartner:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Land:
Nigeria
Name:
HMD Africa
Telefon:
+234 (0) 81 8502 2222
ansprechpartner:
Melhem Khoury
melhem.khoury@hmd-africa.com
tel. +234(0)8107000091
Ali El Moghrabi
ali.elmoghrabi@hmd-africa.com
tel. +234(0)8039687986
Land:
Guinea
Name:
HMD Guinea
Anschrift:
Quartier Nongo Taady, Commune de Ratoma, Conakry, République de Guinée
Telefon:
+224 620 21 20 20
E-mail:
charbel.bedran@hmd-guinea.com
ansprechpartner:
Mr. Charbel Bedran
Land:
Ghana
Name:
HMD Africa – Forewin Ghana Ltd
Anschrift:
Forewin Ghana Ltd
Address: Plot # 38, Block 15, Section 001, Abelemkpe, Greater Accra - Ghana
E-mail:
ghana.info@hmd-africa.com
ansprechpartner:
Baffour Yeboah
baffour.yeboah@hmd-africa.com
tel. + 233 206992999
Land:
Kroatien
Name:
Comland d.o.o.
Anschrift:
Brezovička cesta 21, 10020 Zagreb
Telefon:
+385 1 654 6436
ansprechpartner:
Predrag Čanak
canak@comland.hr
tel. +385 91 247 1584
Davor Popović
info@comland.hr
tel. +385 91 247 1585
Land:
Bulgarien
Name:
G&P Engineering Group Ltd
Anschrift:
39 Madrid Blvd. Sofia 1505
Bulgaria
Telefon:
+359 2 946 10 82
E-mail:
office@gp-group.org
ansprechpartner:
Peter Petrov
p.petrov@gp-group.org
tel. +359 888 922 305

keine vertreiber im gewählten region

alternatywny kontakt
alternatywny kontakt dwa
Strassmayr
Strassmayr sp. z o.o. sp. k. realizuje projekt w ramach PO IG 8.2 dotyczący automatyzacji procesów biznesowych związanych z produkcją i serwisem maszyn do budowy i remontów dróg