Created by potrace 1.7, written by Peter Selinger 2001-2005

znajdź dealera

Kraj:
Macedonia
Nazwa:
Fimaco
Adres:
Bul. Jane Sandanski 7/16, Skopje, Macedonia
Telefon:
+389-2-2462-048
osoba kontaktowa:
Filip Rusevski
rusevski.filip@fimaco.com.mk
tel. +389-70-383-388
Kraj:
Wielka Brytania
Nazwa:
W. & I. Craig (Civil Engineering) Ltd.
Adres:
Rigg Approach; Leyton, London E10 7QN;
England
osoba kontaktowa:
Stuart Craig
craigplant@hotmail.com
0044/20 8556 1128
Kraj:
Palestyna
Nazwa:
BOW Industrial Co.
Telefon:
+972 2 2342903
osoba kontaktowa:
Imad Al. Aref
exc@bow-i.com
tel. +972 (54) 560 66 99
tel. +972 59999 2500
Kraj:
Sierra Leone
Nazwa:
HMD Guinea
Telefon:
+224 620 21 20 20
E-mail:
charbel.bedran@hmd-guinea.com
osoba kontaktowa:
Mr. Charbel Bedran
Kraj:
USA
Nazwa:
BERGKAMP Inc.
Adres:
3040 Emulsion Drive
Salina, KS 67401 U.S.A.
Telefon:
(785) 825-1375
osoba kontaktowa:
Bill Cooper
billc@bergkampinc.com
tel. (316) 708-4047
Kraj:
Kanada
Nazwa:
BERGKAMP Inc.
Adres:
3040 Emulsion Drive
Salina, KS 67401 U.S.A.
Telefon:
(785) 825-1375
osoba kontaktowa:
Bill Cooper
billc@bergkampinc.com
tel. (316) 708-4047
Kraj:
Rumunia
Nazwa:
RET UTILAJE SRL
Adres:
Soseaua Oltenitei, Nr 221,
Popesti-Leordeni, Ilfov,
cod postal:077160
Telefon:
+4021.361.51.01 / fax: 361.51.02
osoba kontaktowa:
Alexandru Teodorescu
alexandru.teodorescu@retutilaje.ro
+40721.412.715
Kraj:
Irlandia
Nazwa:
Dave Power Plant LTD
Adres:
Owenacurra Business Park, Midleton, Co. Cork, Ireland
osoba kontaktowa:
Kevin Bannon
kevin@davepowerplant.com
+353 86 6005544
Kraj:
Niemcy
Nazwa:
MANSKE Baumaschinen-PMS GmbH
Adres:
Spenglerstraße 7, 23556 Lübeck, Germany
Telefon:
0049(0)451879740
osoba kontaktowa:
Peter Möller
pm@manske-pms.de
Kraj:
Ukraina
Nazwa:
VTP „Capital-Bud” LLC
Adres:
Lviv, str. Antonovicha 122
osoba kontaktowa:
Mykhaylo Petriv
mail: budkapi@gmail.com
tel: 00380322393121
tel: 00380676736375
tel: 00380950901748
Kraj:
Uganda
Nazwa:
AEA Limited – Uganda (Kampala Branch)
Adres:
7th Street, Industrial Area, Oxford Station House,
P.O. Box 71834,
Kampala, UGANDA.
osoba kontaktowa:
Ernest Ndubi
+256 (0) 777 543 164
endubi@aealimited.com
Kraj:
Tunezja
Nazwa:
Matech
Adres:
GP1, Route de Sousse, Km5-2014 Mégrine Riadh-Tunisia
Telefon:
(+216) 71 49 30 00
osoba kontaktowa:
Mohamed Boujnah
mohamed.boujnah@matech-tn.com
mob:(+216) 27 245 980
Habib Jemli
habib.jemli@matech-tn.com
mob:(+216) 26 700 357
Kraj:
Litwa
Nazwa:
UAB ‘’Omotex’’
Adres:
Meistrų g. 11,
LT-02189, Vilnius
www.omotex.lt
Telefon:
+370 5 232 95 18
osoba kontaktowa:
Almantas Radzvilavičius
almantas@omotex.lt
tel. +370 659 19995
Kraj:
Łotwa
Nazwa:
UAB ‘’Omotex’’
Adres:
Meistrų g. 11,
LT-02189, Vilnius
www.omotex.lt
Telefon:
+370 5 232 95 18
osoba kontaktowa:
Almantas Radzvilavičius
almantas@omotex.lt
tel. +370 659 19995
Kraj:
Estonia
Nazwa:
UAB ‘’Omotex’’
Adres:
Meistrų g. 11,
LT-02189, Vilnius
www.omotex.lt
Telefon:
+370 5 232 95 18
E-mail:
almantas@omotex.lt
osoba kontaktowa:
Almantas Radzvilavičius
almantas@omotex.lt
tel. +370 659 19995
Kraj:
Maroko
Nazwa:
SMDM S.A.R.L.
Adres:
28810 Mohamedia, Av. Hassan II Marocco
Telefon:
00212 523 31 88 00
osoba kontaktowa:
Amine Lahrichi
lahrichi@smdm.ma
tel. 00212 661 04 45 08
Kraj:
Słowenia
Nazwa:
SMASTER
Adres:
IOC Zapolje I 23, storitve in trgovina, d.o.o., 1370 Logatec
Telefon:
00386/40/535 406
osoba kontaktowa:
Igor Izda
igor@smaster.si
tel. 040 535 406
Kraj:
Tanzania
Nazwa:
AEA Limited – Tanzania (Dar-es-Salaam Branch)
Adres:
Along Julius Nyerere Road,
P.O. Box 40604, Pugu Road,
Dar-es-Salaam, TANZANIA.
osoba kontaktowa:
Simon Mungai
+255 (0) 758 712 724
smungai@aealimited.com
Kraj:
Holandia
Nazwa:
GEBA.NL
Adres:
Bovensteweg 48, 6585 KD Mook
Postbus 2, 6580 AA Malden, Holandia
osoba kontaktowa:
Gijs Verberk
g.verberk@geba.nl
tel. 0031(0)246961200
Kraj:
Kenia
Nazwa:
AEA Limited – Kenya (Nairobi HQ)
Adres:
Along Factory Street,
P.O. Box 30417 – 00100,
Nairobi, KENYA.
Telefon:
+254 6558 506/7 | +254 (0) 724 259 815
osoba kontaktowa:
Michael Karigithu
mkarigithu@aealimited.com
mob: +254 (0) 722 981 760
Michael Mwanzia
mmwanzia@aealimited.com
mob. +254 (0) 734 633 457
Kraj:
Węgry
Nazwa:
Profi-Bagger Kft.
Adres:
Hungary, 2051 Biatorbágy, Tormásrét utca 6.
Telefon:
0036/23/530 890
osoba kontaktowa:
Erdos Artur
erdos.artur@profi-bagger.hu 
tel. 0036/20/943 8284
Szabady Tamás
szabady.tamas@profi-bagger.hu
Kraj:
Szwecja
Nazwa:
Pon Equipment AB
Adres:
Långavallsgatan 3 424 57 Gunnilse, Sweden
osoba kontaktowa:
Thomas Klinteberg
thomas.klinteberg@pon-cat.com
+46-70-7236277
Kraj:
Bośnia i Hercegowina
Nazwa:
Boneco d.o.o. Tuzla
Adres:
Izeta Sarajlica C-9
75000 Tuzla
Bosnia and Herzegovina
Telefon:
+387 35 364-816
E-mail:
boneco@bih.net.ba
osoba kontaktowa:
Kemal Klempic
boneco@bih.net.ba
+387 61 195 666

Kraj:
Francja
Nazwa:
Road Maintnance Consult
osoba kontaktowa:
Gerard Nade
tel. 0033633596515
Kraj:
Włochy
Nazwa:
Massenza srl
Adres:
Via Bologna, 12
43036 - Fidenza (PR)
ITALY
Telefon:
0039 0524 202812
osoba kontaktowa:
Diego Massenza - CEO
diego@massenza.it
Fabrizia Panciroli - administration
fabrizia@massenza.it

Kraj:
Etiopia
Nazwa:
EndaMech
Adres:
Importer & Technical Service
CMC Road, Golgotha Tower, 5th Floor
E-mail:
endamech@gmail.com
osoba kontaktowa:
Endayenew Molla tel.
+251 911 369024
+251 929 035152
Kraj:
Algeria
Nazwa:
Sarl FondaTech
Adres:
Rue des Freres Azirou N 59 Hydra, Alger
osoba kontaktowa:
Ali Belamine
belamineali501@gmail.com
tel. 00213/560 000 107

Kraj:
Mołdawia
Nazwa:
MARCA ASC S.R.L.
Adres:
Mołdawia, Kiszyniów
osoba kontaktowa:
Oleg Marjina
olegmarjina@gmail.com
tel. 00373/69200424
Kraj:
Hiszpania
Nazwa:
Maquinter S.A. 
Adres:
c/ Estaciones 1 P.I. Las Monjas 28850 Torrejon de Ardoz 
Spain
Telefon:
+34/91/677 77 05
osoba kontaktowa:
Lorenzo Wakonigg 
lwakonigg@maquinter.es
tel. +34 67 00 11 065
Chelo Esteban
cesteban@maquinter.es
tel. +34 670 04 00 71
Kraj:
Portugalia
Nazwa:
MAQUINTER PORTUGAL
Adres:
Quinta Olival das Minas Rua C Lote 14, 2625-258 Vialonga, Portugal
Telefon:
+351 219527600
osoba kontaktowa:
João Gouveia
Mining Engineer (MSc)/General Manager
tel. +351 925908938
jgouveia@maqpor.pt
Kraj:
Mozambik
Nazwa:
MAQUINTER PORTUGAL
Adres:
Quinta Olival das Minas Rua C Lote 14, 2625-258 Vialonga, Portugal
Telefon:
+351 219527600
osoba kontaktowa:
João Gouveia
Mining Engineer (MSc)/General Manager
tel. +351 925908938
jgouveia@maqpor.pt
Kraj:
Mjanma (Birma)
Nazwa:
GOLDEN REGENT COMPANY LIMITED
Adres:
No.(29/A), Thiri Mingalar Road (Japan Road).
Ywarma East Quarter, Insein Township, Yangon, Myanmar
Telefon:
09 5112295
osoba kontaktowa:
Tharaphy Win
tel: 959 775112295
Kraj:
Angola
Nazwa:
MAQUINTER PORTUGAL
Adres:
Quinta Olival das Minas Rua C Lote 14, 2625-258 Vialonga, Portugal
Telefon:
+351 219527600
osoba kontaktowa:
João Gouveia
Mining Engineer (MSc)/General Manager
tel. +351 925908938
jgouveia@maqpor.pt
Kraj:
Serbia
Nazwa:
MAG Centar d.o.o.
Adres:
Partzanske avijacije 1, Novi Belgrad 11070, Serbia
osoba kontaktowa:
Aleksandar Koricanac
aleksandar.koricanac@magcentar.rs
tel. 00381659249901

Kraj:
Białoruś
Nazwa:
LOCOMEC LTD
Adres:
220113, г. МИНСК, ул. Логойский тракт, дом 15
Telefon:
+375 17 399-16-98
E-mail:
locomec@mail.ru
osoba kontaktowa:
Дейкун Александр Николаевич
info@r-s-s.by
tel. +375 44 768-88-98
tel. +375 29 699-55-61
tel. +375 29 699-55-41
Kraj:
Rosja
Nazwa:
KORRUS-Technics Ltd.
Adres:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
osoba kontaktowa:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Kraj:
Kazachstan
Nazwa:
KORRUS-Technics Ltd.
Adres:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
osoba kontaktowa:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Kraj:
Azerbejdżan
Nazwa:
KORRUS-Technics Ltd.
Adres:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
osoba kontaktowa:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Kraj:
Armenia
Nazwa:
KORRUS-Technics Ltd.
Adres:
Russia
143964, Moscow region, Reutov,
Zheleznodorozhnaya str. 21
Telefon:
+7 495 651-87-41
E-mail:
massenza@korrus.ru
osoba kontaktowa:
Vadim Kupreenko - sales director
tel. +7 915 350-81-34
Anna Rebrova
Import Manager, Foreign Economic Relations Department
rebrova@korrus.ru
Kraj:
Nigeria
Nazwa:
HMD Africa
Telefon:
+234 (0) 81 8502 2222
osoba kontaktowa:
Melhem Khoury
melhem.khoury@hmd-africa.com
tel. +234(0)8107000091
Ali El Moghrabi
ali.elmoghrabi@hmd-africa.com
tel. +234(0)8039687986
Kraj:
Gwinea
Nazwa:
HMD Guinea
Adres:
Quartier Nongo Taady, Commune de Ratoma, Conakry, République de Guinée
Telefon:
+224 620 21 20 20
E-mail:
charbel.bedran@hmd-guinea.com
osoba kontaktowa:
Mr. Charbel Bedran
Kraj:
Ghana
Nazwa:
HMD Africa – Forewin Ghana Ltd
Adres:
Forewin Ghana Ltd
Address: Plot # 38, Block 15, Section 001, Abelemkpe, Greater Accra - Ghana
E-mail:
ghana.info@hmd-africa.com
osoba kontaktowa:
Baffour Yeboah
baffour.yeboah@hmd-africa.com
tel. + 233 206992999
Kraj:
Chorwacja
Nazwa:
Comland d.o.o.
Adres:
Brezovička cesta 21, 10020 Zagreb
Telefon:
+385 1 654 6436
osoba kontaktowa:
Predrag Čanak
canak@comland.hr
tel. +385 91 247 1584
Davor Popović
info@comland.hr
tel. +385 91 247 1585
Kraj:
Bułgaria
Nazwa:
G&P Engineering Group Ltd
Adres:
39 Madrid Blvd. Sofia 1505
Bulgaria
Telefon:
+359 2 946 10 82
E-mail:
office@gp-group.org
osoba kontaktowa:
Peter Petrov
p.petrov@gp-group.org
tel. +359 888 922 305

brak dealerów w wybranym regionie

alternatywny kontakt
alternatywny kontakt dwa
Strassmayr
Strassmayr sp. z o.o. sp. k. realizuje projekt w ramach PO IG 8.2 dotyczący automatyzacji procesów biznesowych związanych z produkcją i serwisem maszyn do budowy i remontów dróg