fbpx Dotacje UE

POLSKI KONGRES DROGOWY!

Przełom września i października obfitował w imprezy drogowe. Odbyły się aż dwa spotkania w ramach Polskiego Kongresu Drogowego dla którego nasza firma była w tym roku Srebrnym Partnerem.

25-27 września w Olsztynie odbyło się III Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe. Było one poświęcone przede wszystkim bezpieczeństwu na drogach i rozpoczęło się happeningiem na olsztyńskim rynku pod hasłem Bądź błyskotliwy. Już w trakcie konferencji omawiane były zagadnienia Bezpieczeństwa ruchu drogowego i Diagnostyka stanu dróg. Dyr. Sławomir Otto zaprezentował tam nasze technologie i maszyny służące do usuwania różnych rodzajów uszkodzeń nawierzchni asfaltowych.
Z kolei 13-14 października w Gdyni odbyło się Pomorskie Forum Drogowe. W nadmorskich klimatach omawiane były zagadnienia Inwestycji i innowacji drogowych. Innym ważnym dla drogownictwa tematem były Kryteria oceny ofert oraz warunki udziału w przetargach drogowych. Również w czasie tej konferencji mieliśmy okazję do zaprezentowania oferty naszych maszyn.