fbpx Dotacje UE

Slurry Seal — ekonomiczna naprawa nawierzchni

Извините, этот техт доступен только в “польский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Twoim celem jest nowa warstwa nawierzchni drogowej, odporna na warunki atmosferyczne, zabezpieczona przed dalszą penetracją wody i estetyczna ze względu na swój nowy intensywny czarny kolor i jednolitą fakturę? Chcesz poprawić bezpieczeństwo kierowców i użytkowników drogi? Wszystkie te cele osiągniesz korzystając z maszyny do slurry seal i mikrodywaników Strassmayr.

Co to jest technologia Slurry Seal i mikrodywaników?

Maszyna drogowa do slurry seal i mikrodywaników pozwala na przeprowadzenie pełnego procesu napraw wielkopowierzchniowych nawierzchni drogowych:

  • dozowanie składników

  • mieszanie

  • aplikacja

Etapy pracy w technologii Slurry Seal

Poniższa grafika prezentuje schemat działania maszyny.

Technologia naprawy Slurry Seal

  • ETAP 1 – szybkie i precyzyjne przygotowanie mieszanki w miejscu pracy, dozowanie składników z laboratoryjną dokładnością dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu Siemens i Endress+Hauser

  • ETAP 2 — dokładne mieszanie składników za pomocą wydajnego mieszalnika dwuwałowego z łopatkami pokrytymi płytkami z węglika spiekanego

  • ETAP 3 — efektywne rozłożenie materiału na wybranej szerokości (z regulacją hydrauliczną) za pomocą stołu rozkładczego ciągniętego za samochodem ciężarowym.

Wszystkie etapy są realizowane jednocześnie i w sposób ciągły co zapewnia dużą wydajność i jakość wykonanej pracy. W zaledwie 30-90 minut po zakończeniu prac, nawierzchnia może być otwarta dla ruchu drogowego.

Zobacz więcej zdjęć maszyny do Slurry Seal.